Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Pozwólmy marzeniom się spełniać

2013-03-10 12:47:43 (ost. akt: 2013-03-10 13:46:42)
Prezes Fundacji Ludwika Kropiewnicka i wiceprezes Krzysztof Kropiewnicki zapraszają na spotkanie- 12 marca o godz. 16.

Prezes Fundacji Ludwika Kropiewnicka i wiceprezes Krzysztof Kropiewnicki zapraszają na spotkanie- 12 marca o godz. 16.

Autor zdjęcia: Z.O.

W najblizszy wtorek, 12 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Wydminach odbędzie się spotkanie organizacyjne nowo powstałej Mazurskiej Fundacji Młodzieży Niepełnosprawnej. Jej prezesem jest 23- letnia wydminianka, Ludwika Kropiewnicka. Rozpoczęcie o godz. 16.

Na spotkanie zaproszone są wszystkie osoby zainteresowane działalnością Fundacji. Mile widziani będą mieszkańcy gminy Wydminy, bo na jej terenie Fundacja będzie miałą swoją siedzibę, ale nie tylko. Przede wszystkim jednak warto, by tego dnia do GOK-u zawitały osoby niepełnosprawne, ich rodziny, znajomi, przyjaciele.

To doskonała okazja do posłuchania i podyskutowania o tym, jakie działania będą w Fundacji podejmowane z myślą o nich.

***********

W 2009 roku Ludwika Kropiewnicka uległa wypadkowi samochodowemu. Od tego czasu wymaga rehabilitacji. Musiała od nowa nauczyć się mówić, jeść, oddychać. Udało się. Teraz walczy o odzyskanie sprawności fizycznej.

Spotkania z osobami niepełnosprawnymi, poszkodowanymi w wypadkach, rozmowy o planach, marzeniach, pomoc i słuzenie radą- to tylko niektóre czynniki, dzięki którym Ludwika uswiadomiła sobie, że to jest coś, co sprawia, że czuje się szczęśliwa.
Jako prezes Mazurskiej Fundacji Młodzieży Niepełnosprawnej zamierza prężnie działać i pokazać, że spełnienie marzeń może być na wyciągnięcie ręki.


>>> O pomyśle utworzenia Fundacji, planach Ludwiki i jej bliskich oraz radości, którą daje pomaganie innym będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu Gazety Giżyckiej- 14 marca.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages