Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Gospodarstwo
 Waldemara Wilgockiego drugie w województwie

2013-08-12 11:19:47 (ost. akt: 2013-08-12 11:22:44)

Wojciech Iwaszkiewicz - kierownik Placówki Terenowej KRUS w Giżycku (z lewej) wręcza nagrodę Waldemarowi WilgockiemuWojciech Iwaszkiewicz - kierownik Placówki Terenowej KRUS w Giżycku (z lewej) wręcza nagrodę Waldemarowi Wilgockiemu


Autor zdjęcia: Archiwum KRUS Gizycko

Gospodarstwo Waldemara Wilgockiego z Gawlików Wielkich (gm. Wydminy) zdobyło II miejsce w województwie w XI Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.
W tym roku w XI Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne w kategorii gospodarstw indywidualnych uczestniczyło ok. 1000 gospodarstw, które zostały ocenione pod względem BHP przez komisje konkursowe.


Pod uwagę brano przede wszystkim stopień występowania zagrożeń wypadkowych, ale również estetykę gospodarstw oraz wykonane przez ich właścicieli udogodnienia
zwiększające bezpieczeństwo pracy.W powiecie giżyckim najwyżej oceniono gospodarstwo pana Waldemara Wilgockiego z Gawlików Wielkich (gm. Wydminy) przyznając II miejsce w etapie wojewódzkim. Laureaci etapu wojewódzkiego otrzymali nagrody ufundowane przez organizatorów i sponsorów konkursu. Nagrodą główną jest ciągnik rolniczy ufundowany przez prezesa KRUS, który otrzyma zwycięzca finału centralnego.


Konkursowi patronuje prezydent RP Bronisław Komorowski.

KRUS Giżycko
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. anonimek #1173892 | 178.36.*.* 17 sie 2013 15:57

  Gratuluje serdecznie od razu miło jak w gospodarstwie ład i porządek, dobrze że są takie konkursy co doceniają ciężką pracę rolników. Chyba 2 lata temu gospodarz z sąsiedniej wioski z Grądzkich zdobył nagrodę za piękne gospodarstwo. Brawo tak trzymać !

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages