Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Statuetka Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości trafiła do Urzędu Gminy

2015-06-11 12:44:51 (ost. akt: 2015-06-12 08:18:43)

Autor zdjęcia: Arch. UG Wydminy

XV edycja konkursu na Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości odbyła się 10 czerwca w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie. Statuetki i wyróżnienia otrzymały organizacje produkcyjne i usługowe, organizacje publiczne oraz organizacje edukacyjne.

Statuetkę Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości za Doskonałość Zarządzania w kategorii organizacje publiczne otrzymał Urząd Gminy w Wydminach.

Konkurencja była duża, bo do tegorocznej edycji konkursu zgłosiły się 34 organizacje, samooceny złożyło - 18, a 16 z nich zostało laureatami.
Od gospodarza uroczystości marszałka województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina statuetkę odebrał wójt Gminy Wydminy Radosław Król.

Z terenu gminy Wydminy zostali również docenieni: „Placówka” Agata Rudnicka oraz Folwark Łękuk Ośrodek Aktywnej Rekreacji.

Gala Jakości była okazją do wręczenia nagród na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur. Nominację w kategorii Najlepsza Usługa Gastronomiczna Warmii i Mazur otrzymała „Placówka” Agata Rudnicka.

W olsztyńskiej filharmonii podczas gali przyznano również nagrody za konkurs Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBOS 2015. Nagrodę główną w kategorii Mały Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie otrzymał Folwark Łękuk Ośrodek Aktywnej Rekreacji.

Urząd Gminy w Wydminach
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monty python #1760051 | 94.197.*.* 22 cze 2015 11:42

    Ta nagroda to chyba za jakosc tego wedzonego wegorza...

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages