Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Międzynarodowy Turniej Mini Piłki Siatkowej

2015-11-06 08:07:18 (ost. akt: 2015-11-06 10:27:08)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

XI Memoriał im. Stanisława Przekopa o puchar Prezesa PZPS Pawła Papke- Międzynarodowy Turniej Mini Piłki Siatkowej "2" i "3" dziewcząt odbył się 24 października.

Do dwudniowej rywalizacji zgłosiły się drużyny z całej Polski oraz Litwy, w sumie było 33 drużyn „2” z rocznika 2005 oraz 24 drużyn „3” z rocznika 2004.

Pierwszego dnia, 24 października (sobota) rozegrały się mecze w grupach „każdy z każdym” jeden set do 21 pkt. Mimo, że graliśmy tylko po secie turniej dla każdego był wielkim wyzwaniem, trwał od godz. 10. do godz. 18.30. W ciągu tego czasu wyłonione zostały zespoły, które 25 październik (niedziela) grały o poszczególne miejsca. Na podium stanęły drużyny z: Wieliczki koło Krakowa, Warszawy oraz Litwy. Zawodniczki z UKS „Promień” Wydminy w kategorii „3” w składzie: Dominika Pietryga, Gabriela Sosnowska, Daria Bachor, Aleksandra Dorbach i Aleksandra Sienkiewicz uplasowały się na 13 miejscu pokonując drużynę z Dobrego Miasta.


Natomiast zawodniczki tego samego Klubu w kategorii „2” zajęły miejsca: pierwsza drużyna w składzie: Laura Szabo, Oliwka Zań - 11 miejsce przegrywając z drużyną z Warszawy „Beta Błonie”. Druga drużyna w składzie: Ala Niedźwiecka, Julia Krupa, Miriam Małkiński – 22 miejsce przegrywając z drużyną z Giżycka 3. Trzecia drużyna w składzie: Adriana Binik, Michalina Dziki, Dagmara Niewiarowska – 28 miejsce przegrywając z drużyną z „Ateny Warszawa 3”. Prezes PZPS Paweł Papke uhonorował najmłodsze zawodniczki, które zagrały w turnieju były to siatkarki z Wydmin Michalina Dziki i Dagmara Niewiarowska z rocznika 2007. Wróży to dobrze na przyszłe lata.
Trener Jarosław Binik
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages