Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Najmłodsi zagrają w Wydminach na rzecz 24. finału WOŚP

2016-01-07 11:51:00 (ost. akt: 2016-01-07 11:54:03)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

W najbliższy weekend (9-10 stycznia 2016) młodzi adepci piłki nożnej i ich rodzice, będą swoją grą i ofiarnością wspierali wolontariuszy prowadzący zbiórkę pieniędzy na rzecz szpitalnych oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Po 22 latach finał orkiestry w Wydminach będzie miał również swój akcent muzyczny w postaci koncertu rockowego.

Pierwszym akcentem sportowym będzie sobotni międzynarodowy turniej piłki nożnej chłopców z roczników 2008 i młodszych. Tak więc, zagrają w nim już Ci, którzy w przeszłości mieli możliwość korzystania ze sprzętu medycznego zakupionego w ramach działań fundacji WOŚP. W hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach wystąpią zespoły z Ełku (Rona 03 i AP Talent) i Giżycka (MAP Mazuria i MUKS Gol), zobaczymy również wychowanków Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. Gościem specjalnym będą podopieczni byłego zawodnika Jagiellonii Białystok Andreja Sorokina z Żalgirisa Wilno.

Nie zabraknie również zespołu organizatorów zmagań piłkarskich i gospodarzy w postaci wychowanków LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy. Początek rozgrywek o godzinie 9.00 a planowane zakończenie sobotnich zmagań przewidziane jest na godzinę 15.00. Również w sobotni wieczór o godzinie 20.00 odbędzie się pierwszy z orkiestrowych koncertów na który zapraszamy do pubu Art Kino w Wydminach.

Dzień później w godzinach 9.00 – 14.00 rozegrana zostanie 4 kolejka Ligii Futsal
R-Gol Wydminy Cup 2016, w której wystąpią dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat.
Z hali sportowej ZSO w Wydminach przeniesiemy się do Gminnego Ośrodka Kultury w Wydminach na koncert zorganizowany przez przedstawicieli Art Kino Wydminy i ośrodek kultury. Początek koncertu przewidziany jest na godzinę 14.30.
Kierownikiem wydmińskiego sztabu WOŚP w tym roku jest p. Agata Rudnicka (516 099 004).

Ewelina i Marek Ostrowscy
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages