Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Stadiony pamiętają o Niezłomnych

2016-02-18 09:23:50 (ost. akt: 2016-02-18 09:34:33)

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

Stadiony pamiętają o Niezłomnych - to hasło przewodnie finałowej rundy ligi futsal dla dzieci 
i młodzieży z Gminy Wydminy. Lekcja historii połączona z aktywnością ruchową stanowi doskonały impuls wychowania patriotycznego najmłodszych mieszkańców. 21 lutego 2016 w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach zakończy się kolejna edycji piłkarskiej ligi R-Gol Wydminy Cup.

Tym razem oprócz emocji sportowych będziemy mogli obejrzeć wystawę poświęconą bohaterom walki o suwerenność Rzeczpospolitej. Początek rozgrywek godzinna 10.

Blisko stu młodych adeptów piłki nożnej będzie bohaterami niedzielnego popołudnia. Ich kilkutygodniowy trud zostanie poddany ocenie raz jeszcze podczas finałowej rozgrywki, na którą zapraszamy nie tylko rodziców ale i wszystkich miłośników piłki nożnej. Gra, która uczy szacunku dla przeciwnika, skieruje nas wszystkich również do wspomnień o wydarzeniach powojennej Polski w formie wystawy zdjęć o działalności Niezłomnych Żołnierzy Wyklętych.

Mimo że puchar za zwycięstwo wzniosą tylko najlepsze zespoły, to organizatorzy przewidują nagrodzenie wszystkich uczestników nagrodami rzeczowymi, które są ufundowane przez samorząd Gminy Wydminy, uczniowski klub Sport z Kulturą ZSO Wydminy, firmę R – Gol z Ostródy, Polski Związek Piłki Nożnej oraz rodziców.
Serdecznie zapraszamy.

LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages