Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Tęczowa Kraina zaprasza na zajęcia

2016-09-07 12:21:19 (ost. akt: 2016-09-07 12:23:40)

Autor zdjęcia: Arch. Ug w Wydminach

W piątek 2 września w nastąpiło oficjalne otwarcie Ogniska Wychowawczego Tęczowa Kraina w Wydminach. Było to drugie otwarcie, po chwili "nieobecności", bowiem placówka działała funkcjonuje od września 2013 r.

Na otwarcie przybyło wielu wspaniałych gości, którym podopieczni Ogniska Wychowawczego wraz z opiekunem dziękowali za zaangażowanie i wsparcie przy realizacji tego projektu.

Dzieci i młodzież przy odrobinie pomocy, przygotowały prezentację multimedialną, w której pokazały jak wspaniale bawią się na zajęciach, a także gdzie udało im się wspólnie wyjechać w czasie ferii zimowych i wakacji. Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne rozmowy, które umilił smaczny poczęstunek przygotowany przez Naszych podopiecznych.

To ważne miejsce służące rodzinom i pomagające w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. Systematyczna praca w placówce uczy jak konstruktywnie spędzać wolny czas, wpływa na rozwój zainteresowań i zdolności. Zajęcia mają na celu wzmocnienie poczucia własnej wartości wychowanka, poprawę wizerunku wychowanka w środowisku szkolnym i rówieśniczym, promocję wychowanków do klasy programowo wyższej, poprawę wyników nauczania oraz wzrost aspiracji edukacyjnych i życiowych, jak również poprawę relacji pomiędzy rodzicami i dziećmi. Pomoże także nabyć umiejętności odmawiania w sytuacjach zagrażających uzależnieniem lub nieakceptowanym zachowaniem.
Udział w zajęciach jest bezpłatny, są jeszcze wolne miejsca. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w każdy wtorek i czwartek w godzinach 14.30 - 17.
mat. prasowe UG Wydminy
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. xyz #2061432 | 5.172.*.* 8 wrz 2016 15:47

  Trzy gracje od czytania "Quo vadis" wróciły po naukę do przedszkola. Dlaczego artykuł dotyczący czytania zniknąl ze strony Gazety Gizyckiej. CZYŻBY CENZURA!!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. wydminian #2060755 | 178.36.*.* 7 wrz 2016 16:01

  Co to takiego i kto to prowadzi?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages