Wtorek, 20 sierpnia 2019. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Wydminy: Powstaje sekcja zapaśnicza dla dzieci i młodzieży

2017-09-15 13:08:57 (ost. akt: 2017-09-15 13:17:30)

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

Na przełomie września i października br. w Wydminach rozpocznie działalność działalność sekcja zapaśnicza dla dzieci i młodzieży stowarzyszenia Akademia Sportu Wydminy.

Sekcja działać będzie przy zespole szkolno-przedszkolnym oraz Ośrodku Sportowo-Noclegowym Centrum Edukacji Niepublicznej Wydminy (www.osrodek-mazury.com.pl).

- Promowanie zdrowego trybu życia i odżywiania się, wyrabianie nawyków aktywnego spędzania czasu jak również rywalizacji sportowej oraz aktywizacja dzieci z ubogich rodzin to cele, które nam przyświecają przy tworzeniu sekcji zapaśniczej - mówią właściciele obiektu Lesya i Sławomir Szymczak. - W ramach działalności statutowej chcemy zapewnić młodzieży szkolnej możliwość rozwijania swoich pasji oraz doskonalenie umiejętności sportowych. Wśród młodzieży szkolnej istnieje duże zainteresowanie tą dyscypliną sportu.

Prowadzenie dodatkowych cyklicznych zajęć pod okiem wykwalifikowanej kadry pozwoli uczestnikom nie tylko na zdobycie odpowiedniego poziomu umiejętności sportowych lecz przyczyni się do poprawy ogólnej sprawności fizycznej i zdrowia i nauczy uczestników systematyczności - dodają państwo Szymczak.

Sekcja zapaśnicza prowadzi nabór dzieci chętnych do uprawiania tej dyscypliny sportu. Zapraszamy dzieci z Wydmin i okolic w wieku od 7 lat (rocznik 2010 i starsi). Treningi odbywać się będą w Ośrodku Sportowo-Noclegowym CEN Wydminy przy ul. Ełckiej 2B w Wydminach w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16:30-18:30.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 530 940 084 oraz 506 211 875.

Zajęcia są bezpłatne!
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages