Niedziela, 20 września 2020. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Biegacze z Wydminy najlepsi

2018-01-25 11:00:00 (ost. akt: 2018-01-25 11:21:06)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

V Bieg o Puchar Jabłoni otwierał cykl biegów narciarskich Mazury Loopet Cup. Impreza odbyła się 21 sycznia w Hotelu Jabłoń Lake Resort niedaleko Pisza. Na linii startu nie zabrakło biegaczy z Wydmin: Bartłomieja i Beaty Osiorów.

Organizatorzy zdecydowali, że wobec niepewnej pogody tegoroczna edycja odbędzie się w formie normalnego biegu, bez nart. Ta decyzja była swego rodzaju zaproszeniem do startu dla wielu biegaczy z okolic. Wśród niech nie mogło zabraknąć etatowych biegaczy z Mazur - Beaty Pokrzywińskiej-Osior i Bartka Osiora.

Zapewne w biegu narciarskim nie mieliby większych szans, jednak przy zmienionej formule zawodów, to własnie biegające małżeństwo z Wydmin upatrywane było w roli faworytów.
Przywidywania w pełni się potwierdziły. Bartłomiej Osior z ogromną przewagą wygrał cały bieg, a Beata Pokrzywińska-Osior nie miała sobie równych wśród kobiet. Dodatkowo razem z Rafałem Milewskim i Pawłem Grygo jako MOSiR Orzysz zwyciężylli w kategorii drużynowej.

— Taka impreza to świetna okazja do zrobienia mocnej jednostki treningowej, co na tym etapie przygotowań do sezonu jest bardzo wskazane. Podwójne zwycięstwo oczywiście cieszy, ale w tym dniu nie było to najważniejsze. Samą imprezę uważamy za naprawdę świetną, kto wie czy cyklu Mazury Loopet Cup nie dokończym w nartach — podsumowują biegacze.

Fot. Arch. prywatne

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. janusz #2425737 | 31.11.*.* 25 sty 2018 12:04

    Brawo Wy-dminiacy

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages