środa, 2 grudnia 2020. Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Justyna Bielenica Mistrzem Urody 2018

2018-07-11 08:00:00 (ost. akt: 2018-07-11 10:23:37)
Pani Justyna Bielenica często bierze udział w szkoleniach zawodowych

Pani Justyna Bielenica często bierze udział w szkoleniach zawodowych

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Salon Fryzjerski JB w Wydminach to laureat naszego plebiscytu na Mistrza Urody. Od trzech lat (od 1 lipca 2015 r.) salon prowadzi Justyna Bielenica. Jej pracę cenią klientki nie tylko z Wydmin, wiele osób przyjeżdża do niej z Giżycka, czy z Ełku.

Który salon fryzjerski jest godny polecenia? Do jakiego fryzjera macie zaufanie? Takie pytania stawialiśmy naszym czytelnikom, którzy głosując mogli wybrać swój ulubiony zakład. 30 czerwca wszystko okazało się jasne. W powiecie giżyckim wygrał wydmiński Salon Fryzjerski JB Justyny Bielenicy.

— Dość szybko po ukończeniu szkoły założyłam salon i działam już trzy lata — opowiada nam pani Justyna. — W tym zawodzie trzeba ciągle się szkolić, poznawać nowe trendy, farby, koloryzacje, techniki strzyżenia. Staram się co miesiąc w takim szkoleniu uczestniczyć.

Pani Justyna doskonale wie, co jest teraz na topie jeśli chodzi o fryzury.
— Przede wszystkim pastelowe kolory: róże, fiolety, szarości — wylicza. — Mam odważne klientki i takie kolory im dopasowuję. Poza damskimi fryzurami zajmuję się także strzyżeniem panów, również barberingiem, czyli pielęgnacją brody.

Każda klientka i klient może liczyć na fachową poradę pani Justyny — konsultację na temat strzyżenia, koloru, czy pielęgnacji włosów.
— Trendy i moda to jedno, ale do każdego trzeba podejść indywidualnie i dopasować ofertę do konkretnej osoby — uważa fryzjerka z Wydmin. Jej pracę cenią sobie klientki nie tylko z Wydmin, bo wiele osób przyjeżdża do niej z Giżycka, czy z Ełku.

Pani Justyna ma plany rozwoju swojego salonu. Chciałaby poszerzyć usługi o
kosmetykę i masaże. I właśnie zrealizowania tych planów życzymy pani Justynie i gratulujemy zwycięstwa w naszym plebiscycie!Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages